• Татьяна Юрьевна

Як відображається у фіскальному чеку сума до та після округлення 👓

Відповідь: розрахунки готівкою, як правило, проводяться за допомогою РРО. Тож, покупець в результаті розрахункової операції отримує фіскальний касовий чек. При цьому такий чек може містити додаткові дані про проміжний підрахунок загальної суми за чеком, суму здачі та інші дані, зокрема, інформацію, яка визначена технічними вимогами до спеціалізованих РРО. Таким чином, суб’єкти господарювання можуть додатково друкувати у реквізитах розрахункових документів загальну вартість придбаних товарів (отриманих послуг) у межах фіскального чеку наступним чином:

- після р.7 фіскального чеку перед р.8 фіскального чеку додати нові рядки "Загальна вартість придбаних товарів (отриманих послуг) за чеком до заокруглення" та "заокруглена знижка/заокруглена надбавка";

- в р.8 фіскального чеку "СУМА" зазначати "Загальна вартість придбаних товарів (наданих послуг) за чеком після заокруглення". Саме вказана сума вважається сумою розрахунку за відповідним розрахунковим документом.

До підсумку розрахункових операцій Z-звіту та X-звіту має потрапляти загальний підсумок розрахункових операцій за реалізовані товари (надані послуги), тобто сума з розрахункових документів після округлення.

За матеріалами «Дебет-Кредит»

Просмотров: 10Комментариев: 0

Недавние посты

Смотреть все