• Татьяна Юрьевна

Які помилки припускають підприємці під час укладення договорів ЦПХ 👓

Питання: що не потрібно вказувати в цивільно-правових договорах?

Відповідь: не зазначайте в цивільно-правових договорах посади, професії, повноваження; не прив’язуйте до штатного розпису підприємства, не пишіть про робоче місце та графік роботи, облік робочого часу, гарантії (відпустку, лікарняний). Сторонами в цивільно-правових договорах є лише замовник та виконавець (повірений).

Судова практика свідчить про поширені випадки накладення штрафів саме з підстав ототожнення зобов’язань виконавця з трудовими функціями працівника. Через це суди визнають, що договір містить ознаки трудового. Так, в ухвалі Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 05.02.14р. у справі №6-48920св13 зазначено, що укладені позивачем договори цивільно-правового характеру мають ознаки трудового, оскільки працівники виконують функції за конкретною посадою, а не індивідуально визначену роботу, результати якої можна оформити актами надання-приймання виконаних робіт (наданих послуг), на підставі яких здійснювати оплату.

Не укладайте цивільно-правові договори на невизначений строк. Укажіть строк договору з обов’язковим зазначенням кінцевої дати. Один рік буде оптимальним строком дії такого договору. Не робіть, як більшість: зазначають, що договір діє, доки сторони не виконають свої зобов’язання. Укажіть кінцевий строк договору. Зазначте й строк виконання робіт або надання послуг. Послуги або роботи також можна вказати за періодами з визначеними датами виконання.

Відсутність необхідних первинних документів, які підтверджують виконання цивільно-правових договорів, – це одна з помилок підприємців. Адже факт виконання необхідно оформити відповідним актом, який підписують сторони.

За матеріалами Ліга.Блоги

Просмотров: 28

© 2006 - 2017   Uta Standart  All rights reserved

  • Facebook Социальной Иконка