• Татьяна Юрьевна

Якщо оклад працівника менше мінімалки 👓

Відповідь: працівнику з окладом менше мінімалки не вигідно суміщати посаду або заміщати колегу. Якщо працівнику нарахували зарплату і її розмір менший за мінімалку (у 2019 році – 4173грн), потрібно здійснити доплату до розміру мінімальної зарплати. Однак, визначаючи необхідність доплати до мінзарплати, не ураховують виплати, передбачені ч.2 ст.31 Закону про оплату праці. Це — доплати за роботу в несприятливих умовах праці та підвищеного ризику для здоров’я, за роботу в нічний та надурочний час, роз’їзний характер робіт, премії до святкових і ювілейних дат. Відповідне нагадування розмістило Управління Держпраці у Кіровоградській області. Виплати, які не перелічені у вказаній вище ч.2 ст.31 Закону про оплату праці, враховують до мінімальної зарплати. До таких виплат відносять:

- доплати за суміщення професій (посад) і виконання обов’язків тимчасово відсутнього працівника, розширення зони обслуговування або збільшення обсягу робіт, ненормований робочий день;

- надбавки за: класність, почесне звання, високі досягнення у праці, вислугу років всі види премій крім премій до святкових і ювілейних дат; індексація зарплати.

На сайті Мінсоцполітики для громадського обговорення розміщено проект Закону, який стосується виплат, які враховують до мінімального розміру оплати праці. Як йдеться в Пояснювальній записці, проектом врегульовується питання щодо складових зарплати, які не враховуються для визначення її мінімального розміру, зокрема:

- доплата за роботи працівникам, зайнятих на роботах із важкими, шкідливими та небезпечними умовами праці, в несприятливих умовах та умовах підвищеного ризику для життя і здоров'я у відповідності до ст.100 КЗпП;

- суми індексації заробітної плати, а також доплати за суміщення професій (посад), виконання обов’язків тимчасово відсутнього працівника.

Тож допоки цей законопроект не перетвориться в закон, працівники, яким нараховують доплату до мінімальної зарплати, не будуть отримувати належну оплату за суміщення посад або виконання обов’язків тимчасово відсутнього працівника. Адже це не додасть їм заробітку, а лише зменшить величину доплати до мінімалки за рахунок доплат за суміщення або виконання обов’язків тимчасово відсутнього працівника.

Джерело buhgalter.com.ua

Просмотров: 1

© 2006 - 2017   Uta Standart  All rights reserved

  • Facebook Социальной Иконка