• Татьяна Юрьевна

Щодо санкцій стосовно 1С та російських ІТ-ресурсів. Проект постанови ВРУ

Прийнято «Про схвалення пропозицій щодо продовження строку застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)». Постанову прийнято у зв’язку з триваючою збройною агресією Російської Федерації проти України, сприянням і фінансуванням нею терористичної діяльності в Україні, що призвело до порушення територіальної цілісності України, прав і свобод її громадян, тимчасової окупації частини її суверенної території, численних людських жертв, реальних та потенційних загроз національним інтересам, безпеці і суверенітету, відповідно до положень ч. 1 ст. 5 та ст. 4 Закону України «Про санкції».

У травні 2020 року спливає строк дії санкцій щодо фізичних та юридичних осіб, пов’язаних з РФ, накладених на них Рішенням Ради національної безпеки і оборони від 28.04.2017 р., які було введено в дію Указом Президента України від 15 травня 2017 року № 133/2017. У зв’язку з цим Верховна Рада України постановила:

1. Схвалити та внести на розгляд Ради національної безпеки і оборони України пропозицію щодо продовження строку застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій), відповідно до Рішення РНБО № 133.

2. Рекомендувати Раді національної безпеки і оборони України прийняти рішення про продовження строку застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій), відповідно до Рішення РНБО № 133.

Проект Постанови зареєстровано за № 3319. Нагадаємо, що Рішенням № 133 Інтернет-провайдерам заборонено надавати послуги з доступу користувачам мережі Інтернет на території України до ресурсів сервісів «Mail.ru» (www.mail.ru) та соціально-орієнтованих ресурсів «Вконтакте» (www.vk.com) та «Одноклассники» (www.ok.ru).

Крім того, під санкції потрапило Товариство з обмеженою відповідальністю «1С» (Общество с ограниченной ответственностью «1С»).

У ряді судових рішень Верховний Суд підтвердив законність накладених санкцій.

За матеріалами ВРУ/ buhgalter911.com

Просмотров: 171Комментариев: 0

© 2006 - 2017   Uta Standart  All rights reserved

  • Facebook Социальной Иконка