• Татьяна Юрьевна

Щодо кар'єрного росту та підвищення по службі

Активно працюючи і порівнюючи себе зі співробітниками, може здатися, що ви працелюбні настільки, що керівництво обов'язково має зазначити цей факт і оцінити. Але питання прибавки зарплати так і залишається відкритим. Чому ж бажане підвищення по службі обходить стороною? Напевно, однією з причин є недбалий зовнішній вигляд. Як би це не було банально, але у співробітника, який дотримується дрес-коду, більше шансів отримати прихильність керівництва. Особисто мене дратує неохайність та "неофісність" в одязі, адже представляти фірму у недбалому вигляді просто неможливо. Щє у колективі слід дотримуватися вже встановлених правил, і якщо керівництво вимагає серйозності - зайвий гомін та веселощі можуть зашкодити. Також не варто розраховувати на повагу, регулярно скаржачись керівництву на співробітників. Це дратує не лише колег, а й самого начальника, який може вважати це способом перекласти відповідальність на плечі інших. Взагалі, висновок такий: у чужий монастир зі своїм статутом не лізь.

Не менш негативною для кар'єри є відсутність комунікабельності. Якщо працівник не може нормально спілкуватися з рівними колегами, то про підвищення можна забути - адже між ним та керівником теж знадобиться спілкування: він має отримувати завдання і звітувати про їх виконання, розуміти ціль та ітог своєї праці.

Також для поліпшення кар'єри зовсім не зайвим буде «зворотній зв'язок» з начальником. Тобто іноді варто розмовляти з керівництвом про свої сильні і слабкі сторони, користуватися сильними і позбавлятися слабких. Це позиціонує виконавця, як небайдужого до успіхів в роботі, замотивованого співробітника


Просмотров: 9Комментариев: 0

Недавние посты

Смотреть все