• Татьяна Юрьевна

Щодо адмінштрафів за порушення з ЄСВ у період карантину

Згідно з п.911.1 розд. VIII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України від 08 липня 2010 року №2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» із змінами та доповненнями тимчасово штрафні санкції, визначені частиною одинадцятою ст.25 Закону №2464 не застосовуються за наступні порушення, вчинені щодо періодів з 01 березня по останній календарний день місяця (включно), в якому завершується дія карантину:

- несвоєчасна сплата (несвоєчасне перерахування) єдиного внеску;

- неповна сплата або несвоєчасна сплата суми єдиного внеску одночасно з видачею сум виплат, на які нараховується єдиний внесок (авансових платежів);

- несвоєчасне подання звітності, передбаченої Законом №2464, до контролюючих органів.

Крім того, протягом періодів з 01 березня по останній календарний день місяця (включно), в якому завершується дія карантину, платникам єдиного внеску не нараховується пеня, а нарахована пеня за ці періоди підлягає списанню (п.911.2 розд. VIII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону №2464).

Отже, роботодавці звільняються від адміністративної відповідальності за порушення законодавства по єдиному внеску, вчинені щодо періодів з 01 березня по останній календарний день місяця (включно), в якому завершується дія карантину. При цьому положення ст.38 КУпАП щодо порушень, вчинених у такі періоди не застосовуються.

По материалам buhgalter911.com/ Категорія 201.09 ЗІР

Просмотров: 221Комментариев: 0

Недавние посты

Смотреть все

© 2006 - 2017   Uta Standart  All rights reserved

  • Facebook Социальной Иконка