• Татьяна Юрьевна

Чи є штрафи за порушення строків реєстрації ПН, в зв`язку з проблемами на сервері ДФС 👓

Питання: що робити платнику ПДВ, якщо порушено строки реєстрації ПН в зв`язку з техничними проблемами на сервері ДФС? Чи передбачена відповідальність за порушення граничних строків реєстрації податкових накладних/розрахунків коригувань до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних, в зв`язку з техничними проблемами на сервері ДФС?

Відповідь: ДФС вважає, що несвоєчасна реєстрація податкових накладних в ЄРПН є підставою для накладання штрафів, передбачених п. 201.1 ПКУ. При цьому зг.ст.617 ГКУ особа, яка знехтувала зобов`язаннями, звільняється від відповідальності за порушення обов`язків, коли доведе, що це порушення відбулося внаслідок обставин неможливих для виконання цих зобов`язань. Щоб підтвердити форс-можорні обставини, перелік яких обумовлено п.2 ст.14 Закону України «Про торгівельно-промислові палати в Україні» від 02.12.97р. № 671/97-ВР, потрібно звернутись до ТППУ. В той же час, для надання конкретної відповіді з цього питання фіскали рекомендують звертатися з детальним поясненням ситуації та наданням копій документів в контролюючи органи ДФС та запитом на отримання податкової консультації.

#реєстрація #пн #дфс #сервер #звітність

Просмотров: 17

© 2006 - 2017   Uta Standart  All rights reserved

  • Facebook Социальной Иконка