• Татьяна Юрьевна

Чи можна поповнити рахунок платника в СЕА ПДВ з поточного рахунку іншої особи? 👓

Відповідь: платником ПДВ у зв'язку з арештом коштів на його поточному рахунку укладено договір доручення з іншою особою, відповідно до якого він доручає такій особі здійснювати від його імені та за його рахунок, зокрема, розрахунки з бюджетом. Згідно з п.200-1.4 ПКУ на електронний рахунок платника зараховуються кошти:

- з поточного рахунку такого платника в сумах, необхідних для збільшення розміру реєстраціної суми;

- з поточного рахунку такого платника в сумах, недостатніх для сплати до бюджету узгоджених податкових зобов'язань з цього податку;

- з рахунків платників, відкритих у відповідних органах казначейства для проведення розрахунків з погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, опалення та постачання гарячої води, послуги з централізованого водопостачання, водовідведення;

- з бюджету в сумах надміру сплачених грошових зобов'язань з ПДВ, повернутих платнику податків.

Поповнення електронного рахунку платника ПДВ за рахунок інших джерел, наприклад, з поточних рахунків інших осіб, незалежно від наявності чи відсутності договору доручення, не передбачено.

За матеріалами ДтКт

Просмотров: 8

© 2006 - 2017   Uta Standart  All rights reserved

  • Facebook Социальной Иконка