• Татьяна Юрьевна

Сьогодні (15.07) останній день для формування залишків пального у новій СЕА РП 👓

Відповідь: триває поетапне запровадження системи електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового. Так, протягом 15 календарних днів (з 1 до 15 липня включно) здійснюється формування обсягу залишку пального для перенесення з діючої до 1 липня системи до нової та реєстрація акцизних накладних/ розрахунків коригування, складених до 30 червня 2019 року. Термін реєстрації таких акцизних накладних/розрахунків коригування спливає 15 липня 2019 року.

Розподіл обсягів залишку пального/спирту етилового між акцизними складами для формування ліміту пального/спирту етилового, на який платник може складати акцизні накладні проводиться:

- з 16 до 20 липня 2019 року (включно) — реєстрація першого примірника акцизної накладної, складеної для розподілу пального між акцизними складами/пересувними акцизними складами;

- з 16 до 22 липня 2019 року (включно) — реєстрація другого примірника акцизної накладної, складеної для розподілу пального між акцизними складами/пересувними акцизними складами.

Рекомендована форма акцизних накладних та розрахунків коригування для складання цих документів на операції з реалізації пального та спирту етилового розміщена на офіційному веб-порталі ДФС. За всіма операціями, датованими з 1 липня 2019 р., складати треба вже нову форму АН. Тому, хоча на практиці податківці і реєструють АН ще за старою формою, вона не матиме належної сили, не допоможе вашим контрагентам – платникам акцизу для збільшення ліміту реєстрації АН, і вам – уникнути штрафу за відсутність реєстрації належної форми АН. Нагадаємо, що акцизні накладні складаються лише тими СГ, хто зареєстрований платником акцизного податку (п.231.4 ПКУ).

Джерело Центральний офіс з обслуговування великих платників

Просмотров: 7Комментариев: 0

Недавние посты

Смотреть все