• Татьяна Юрьевна

Щодо розрахунку коригування до ПН у разі зміни ціни та кількості товару в межах отриманого авансу 👓

Відповідь: у листі ДФСУ від 26.03.18р. №1229/6/99-99-15-03-02-15/ІПК говориться, що у разі, якщо після отримання попередньої оплати та складання і реєстрації в ЄРПН податкової накладної відбувається одночасна зміна і кількості, і ціни товарів/послуг, то у розрахунку коригування до такої податкової накладної у першому рядку зі знаком «–» зазначаються показники щодо товарів/послуг, кількість і ціна яких змінюються. При цьому у гр.1 "№з/п рядка податкової накладної, що коригується" розд.Б табличної частини такого РК в обов’язковому порядку вказується номер за порядком рядка ПН, що коригується.

У другому рядку такого розрахунку коригування зазначаються всі правильні (змінені) дані щодо товарів/послуг, ціна та кількість яких змінюються. При цьому у гр.1 такого розрахунку коригування такому рядку присвоюється новий черговий порядковий номер рядка, якого не було в податковій накладній, що коригується.

Тобто, якщо у податковій накладній було три рядки з різною номенклатурою товару і змінилися ціна та кількість товару, зазначеного у другому рядку податкової накладної. У такому разі в РК до такої ПН:

• у першому рядку у гр.1 зазначається номер р.«2» податкової накладної, що коригується, і зі знаком «–» вказуються показники щодо такого товару;

• у другому рядку у гр.1 вказується «4» і зазначаються правильні показники щодо товару, ціна та кількість якого коригується.

• у гр.2 розрахунку коригування до податкової накладної в обох рядках, які заповнюються у зв’язку із зміною ціни та кількості товарів/послуг, зазначається причина коригування — «зміна номенклатури».Просмотров: 22Комментариев: 0

Недавние посты

Смотреть все

© 2006 - 2017   Uta Standart  All rights reserved

  • Facebook Социальной Иконка