• Татьяна Юрьевна

Підприємства з понад 8 працівниками теж звітуватимуть про квоти 👓

Пост обновлен 25 дек. 2018 г.

Законом №2148 внесено зміни до ч.2 ст.14 Закону №5067 щодо встановлення підприємствам, установам та організаціям з чисельністю штатних працівників від 8 до 20 осіб квоти у розмірі не менше однієї особи у середньообліковій чисельності штатних працівників для працевлаштування осіб, яким до настання права на пенсію за віком залишилося 10 і менше років. Обов’язковою умовою дотримання роботодавцями квоти вважається працевлаштування таких громадян, про що роботодавці інформують щороку держслужбу зайнятості, у встановленому порядку. Крім того, Законом №2249 внесені зміни щодо приведення чинного законодавства в частині соціального захисту осіб з інвалідністю у відповідність до офіційного перекладу Конвенції про права осіб з інвалідністю і Факультативного протоколу до неї, зокрема слова “інвалід”, “дитина-інвалід” та “інвалід з дитинства” замінено відповідно словами “особа з інвалідністю”, “дитина з інвалідністю” та “особа з інвалідністю з дитинства”. У зв’язку із цим, виникла необхідність привести у відповідність до чинного законодавства Порядок надання роботодавцями державній службі зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. Тож Мінсоцполітики розробила та оприлюднила проект свого наказу «Про затвердження Змін до Порядку надання роботодавцями державній службі зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню».

Документом пропонується:

- визначити процедуру надання підприємствами, установами та організаціями з чисельністю штатних працівників від 8 до 20 осіб Державній службі зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню;

- викласти у новій редакції звіт «Інформація про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню за 20__ рік».

Очікується, що ці зміни наберуть чинності з дня його офіційного опублікування.

За матеріалами Міністерства соціальної політики

Просмотров: 3Комментариев: 0

Недавние посты

Смотреть все

© 2006 - 2017   Uta Standart  All rights reserved

  • Facebook Социальной Иконка