• Татьяна Юрьевна

Працівник відмовився від проходження комісії МСЕК, що з лікарняним👓

Запитання: працівник надав листок непрацездатності із записом: «23.10.2019р. від проходження МСЕК відмовився». Крім того, підкреслено, що він продовжує хворіти, тобто будуть іще лікарняні листи. Чи потрібно оплачувати цей та наступні лікарняні листи?

Відповідь: у ситуації, що розглядається, працівник скористався своїм правом і відмовився від проходження МСЕК та встановлення йому інвалідності. При цьому серед підстав для відмови в наданні допомоги по тимчасовій непрацездатності, перелічених у ст.23 Закону №1105, добровільна відмова працівника від проходження МСЕК не зазначена. Отже, листок непрацездатності, наданий працівником, якому не встановлено інвалідність у зв’язку з його особистою відмовою від проходження МСЕК, підлягає оплаті на загальних підставах.

За матеріалами «Бухгалтер com.ua»

© 2006 - 2017   Uta Standart  All rights reserved

  • Facebook Социальной Иконка