• Татьяна Юрьевна

Щодо оплати лікарняних в період роботи на виборчій ділянці 👓

Пост обновлен 19 нояб. 2019 г.

Питання: чи має виключатися із розрахункового періоду для оплати лікарняних період виконання повноважень у виборчій комісії на платній основі?

Відповідь: на сьогодні для включення грошової винагороди, виплаченої на підставі цивільно-правового договору за період виконання повноважень у виборчій комісії протягом виборчого процесу, до заробітної плати, з якої обчислюється середня заробітна плата для розрахунку оплати листків непрацездатності за основним місцем роботи, законодавчо визначені підстави відсутні. Водночас з метою захисту прав застрахованої особи, доречно при обчисленні матеріального забезпечення за соціальним страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності застосовувати п.3 Порядку № 1266, при цьому період, коли особа була увільнена від виконання виробничих або службових обов’язків за основним місцем роботи на період виконання своїх повноважень у виборчій комісії на платній основі, має виключатися із розрахункового періоду як такий, що не відпрацьований з поважної причини.

Джерело buhgalter.com.ua / Лист Мінсоцполітики від 11.06.19р. №311/0/247-19

Просмотров: 0

© 2006 - 2017   Uta Standart  All rights reserved

  • Facebook Социальной Иконка