• Татьяна Юрьевна

З 01 жовтня монетизують житлові субсидії, кому пощатить іх отримати

З 01 жовтня пільги з оплати житлово-комунальних послуг виплачуватимуть у грошовій формі. Тобто «платіжки» за комунальні послуги люди отримуватимуть без урахування знижки, натомість держава відшкодовуватиме їм субсидію “живими грошима”. Якщо після оплати рахунків у людини ще залишаються кошти (зекономили електроенергію чи воду), то вона їх може витратити на власний розсуд. Ініціатива діє на базі постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.19р. №373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі». Виплата розрахованої суми пільги здійснюється:

- у грошовій безготівковій формі на рахунок користувача в АТ «Ощадбанк»;

- у грошовій готівковій формі за заявою пільговика.

Безготівкова форма здійснюватиметься шляхом перерахування коштів на рахунок Мінсоцполітики в АТ «Ощадбанк» на підставі укладеного між Мінсоцполітики та АТ «Ощадбанк» договору. У той час як готівкова форма здійснюватиметься за заявою пільговика, поданою структурному підрозділу з питань соціального захисту населення до 15 жовтня. До неї додаються виплатні реквізити (установи банку) або зазначається номер поштового відділення, виплата пільги здійснюється з початку опалювального сезону. Щоб перевірити себе у реєстрі пільговиків, потрібно звернутися до управління праці та соціального захисту районних адміністрацій. При собі необхідно мати оригінали таких документів:

- паспорт пільговика та членів сім’ї пільговика (на яких розповсюджуються пільги з оплати житлово-комунальних послуг) включаючи дітей, яким виповнилось 14 років;

- свідоцтва про народження дітей (віком до 14 років);

- реєстраційний номер платника податків пільговика та членів сім’ї пільговика;

- посвідчення, що дає право на пільги;

- квитанції з оплати житлово-комунальних послуг за останній місяць по всім послугам;

- інформація про мобільний телефон пільговика.

Джерело zaxid.media

Просмотров: 144Комментариев: 0