• Татьяна Юрьевна

НБУ змінить форми платіжного доручення та іншіх документів 👓

У зв'язку із запровадженням в Україні міжнародного номера банківського рахунку IBAN Нацбанк оновить вимоги до заповнення реквізитів розрахункових документів. Так з 1 листопада 2019 року у розрахункових документах буде виключено реквізит "Код банку".

Це дасть можливість уникнути дублювання реквізитів під час оформлення розрахункових документів на переказ коштів та привести нормативні акти Нацбанку у відповідність до вимог міжнародних стандартів у банківській сфері. Міжнародний номер банківського рахунку IBAN уже містить інформацію з кодом банку. Використання цього стандарту завдяки скороченню реквізитів має зробити зручнішим оформлення розрахункових документів. Відповідні зміни містить проект постанови Правління НБУ "Про затвердження Змін до Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті", що пропонується для громадського обговорення. Нагадаємо, що для України IBAN складається із 29 літерно-цифрових символів: коду країни, контрольного розряду, коду банку та номера рахунку. Загалом запровадження IBAN дасть можливість гармонізувати український платіжний простір з європейським, а також сприятиме подальшій запланованій модернізації системи електронних платежів Національного банку.

Зауваження та пропозиції до Проекту приймаються до 17 травня 2019 року на поштову та електронні адреси Нацбанку. Поштова адреса: Національний банк України, Департамент платіжних систем та інноваційного розвитку, вул. Інститутська, 9, м.Київ, 01601. Електронна адреса: 22SPRA@U0H0, nbu@bank.gov.ua

По материалам НБУ

Просмотров: 7Комментариев: 0

Недавние посты

Смотреть все

© 2006 - 2017   Uta Standart  All rights reserved

  • Facebook Социальной Иконка