• Татьяна Юрьевна

Мінфін вніс зміни до Положення про форму і зміст розрахункових документів 👓

Зокрема до реквізитів фіскального касового чеку на товари та чеку видачі коштів додали реквізит «Код товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД (зазначається у випадках, передбачених чинним законодавством)». Наказом Мінфіну від 19.02.18р. №288 (зареєстрований в Мін'юсті 14.03.18р. за №293/31745) внесено зміни у Положення про форму та зміст розрахункових документів. Зміни наберуть чинності з дня офіційного опублікування Наказу.

Реквізити «код УКТ ЗЕД» та назви товарів (послуг) також додано в додаткових реквізитів розрахункової квитанції. Вони мають застосовуватися:

• якщо переказ призначений для оплати товарів (послуг), що придбаваються; • якщо це передбачено правилами (регламентом) отримувача коштів.

Ще з 2017 року згідно з п.11 ст.3 Закону про РРО продавців пального зобов'язали відображати у фіскальному чеку код УКТ ЗЕД. Отже, з дня набрання чинності Наказу №288 ( продавці пального мають у фіскальних чеках зазначати код УКТ ЗЕД. За порушення такого обов'язку при перевірках буде накладатися штраф у розмірі 5 н.м.д.г. (85 грн).

Просмотров: 1Комментариев: 0

Недавние посты

Смотреть все

© 2006 - 2017   Uta Standart  All rights reserved

  • Facebook Социальной Иконка