• Татьяна Юрьевна

Лікарняний «для догляду» та щорічна відпустка 👓

Запитання: працівниця оформила щорічну основну відпустку з 16.07.2019р. по 29.07.2019р. (включно). З 17.07.2019р. по 26.07.2019р. у неї хворіла дитина, про що свідчить лікарняний лист. Чи можна його оплачувати? Чи можна дні щорічної відпустки, що збіглися з лікарняним, перенести на інший період?

Відповідь: ні, не можна. У разі хвороби дитини, що настала в період перебування працівника в щорічній основній або додатковій відпустці, лікарняний «для догляду» видається тільки з наступного після закінчення щорічної основної (додаткової) відпустки дня (п.3.11 Інструкції №455). У період щорічної відпустки лікарняний для догляду за дитиною не надається. Як наслідок, в цій ситуації щорічна відпустка не може бути ні перенесена, ні продовжена. Що стосується оплати такого лікарняного листа, то дні хвороби дитини, що припадають на відпустку, вже оплачені як відпустка, тому лікарняний лист оплаті не підлягає.

За матеріалами «Бухгалтер com.ua»

© 2006 - 2017   Uta Standart  All rights reserved

  • Facebook Социальной Иконка