• Татьяна Юрьевна

Щодо дії мораторію на проведення податкових перевірок 👓

Звертаємо увагу, що діяльність з проведення документальних перевірок податкового, валютного та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи регламентується відповідно до гл.8 розд.II ПКУ.

Також п.5.2 ст.ПКУ визначено співвідношення податкового законодавства з іншими законодавчими актами та встановлено, що у разі, якщо поняття, терміни, правила та положення інших актів суперечить поняттям, термінам, правилам та положенням цього Кодексу, для регулювання відносин оподаткування застосовуються поняття, терміни, правила та положення ПКУ.

Cтаном на 02.11.18р.у змін до ПКУ в частині дії мораторію на здійснення заходів державного контролю суб'єктів господарювання на 2018 року внесено не було.

Т.ч., Головне управління ДФС проводить камеральні, документальні (планові або позапланові; виїзні або невиїзні) та фактичні перевірки виключно у межах своїх повноважень, у випадках та у порядку, встановлених ст.76-80 ПКУ.

Нагадаємо, Законом України від 07.12.17р.№2246-VIII "Про Державний бюджет на 2018 рік" були внесені зміни до Закону України від 03.11.16р. N1728-VIII "Про тимчасові особливості здійснення заходів державного контролю у сфері господарської діяльності" стосовно дії мораторію на здійснення заходів державного контролю суб'єктів господарювання на 18р.


Просмотров: 2Комментариев: 0

Недавние посты

Смотреть все

© 2006 - 2017   Uta Standart  All rights reserved

  • Facebook Социальной Иконка