• Татьяна Юрьевна

Документи щодо працівників-чорнобильців будемо подавати за новими формами 👓

Мінсоцполітики наказом від 22.06.18р. №928 затверджено:

- Звіт про виплату компенсацій, допомоги та надання пільг громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи «7 ВК» (ф.№1);

- Паспорт даних підприємства, працівники якого отримують компенсаційні виплати та допомогу, пов’язані із заробітною платою, згідно із Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» (ф.№2);

- Розрахунок видатків, пов’язаних із виплатою компенсацій та допомоги і наданням пільг, відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» (ф.№3).

Зміни внесені відповідно до Порядку використання коштів державного бюджету для виконання програм, пов’язаних із соціальним захистом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого постановою КМУ від 20.09.05р. №936. Метою цих змін є ефективне планування та контроль за цільовим використанням бюджетних коштів у межах виконання бюджетної програми КПКВК 2501200 «Соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи». Старі форми, затверджені наказом Мінсоцполітики від 13.04.16р. №391, втрачають чинність.

Відповідно до п.7 ст.15 Закону №3166-VI накази міністерства, які є нормативно-правовими актами і пройшли державну реєстрацію, набирають чинності з дня офіційного опублікування, якщо інше не передбачено самими актами, але не раніше дня офіційного опублікування. Тож нові форми документів запрацюють після офіційного опублікування Наказу №928.

За матеріалами «Дебет-Кредит»

Просмотров: 2Комментариев: 0

Недавние посты

Смотреть все