• Татьяна Юрьевна

Індексація для новоприйнятих працівників 👓

Питання : працівника прийнято на роботу у вересні 18р. Останнє підвищення посадових окладів на підприємстві відбулося у лютому 18р. Який порядок проведення індексації для такого працівника? Відповідь: п.5 Порядку №1078 установлено, що значення ІСЦ приймається за 1 або 100 % у місяці підвищення розміру тарифних ставок. Для проведення подальшої індексації обчислення ІСЦ здійснюється з місяця, що настає за місяцем підвищення тарифних ставок. Для працівників, яких переведено на іншу роботу на тому самому підприємстві, в установі або організації, а також переведено на роботу на інше підприємство, в установу або організацію або в іншу місцевість та у зв’язку зі змінами в організації виробництва і праці у разі продовження такими працівниками роботи, а також для новоприйнятих працівників, обчислення ІСЦ для проведення індексації здійснюється з місяця, що настає за місяцем підвищення тарифної ставки, за посадою, яку обіймає працівник (п.10-2 Порядку № 1078). Отже, якщо працівника прийнято на роботу у вересні 18р, а підвищення посадового окладу за посадою, на яку прийнято працівника, відбулося у лютому 18р, то обчислення ІСЦ для проведення індексації для новоприйнятого працівника має здійснюватися з березня 18р.


Просмотров: 0

© 2006 - 2017   Uta Standart  All rights reserved

  • Facebook Социальной Иконка