• Татьяна Юрьевна

Положення про документальне забезпечення записів у бухобліку змінилося 👓

Нагадуємо, що неістотні недоліки в документах, що містять відомості про господарську операцію, не є підставою для невизнання господарської операції, за умови, що такі недоліки не перешкоджають можливості ідентифікувати особу, яка брала участь у здійсненні господарської операції, та містять відомості про дату складання документа, назву підприємства, від імені якого складено документ, зміст та обсяг господарської операції тощо.

Мінфін наказом від 20.06.18р. №565 вніс зміни до Положення про документальне забезпечення записів у бухгалтерському обліку. Згідно з доповненням до п.2.4 Положення №88, неістотні недоліки в документах, що містять відомості про господарську операцію, не є підставою для невизнання господарської операції, за умови, що:

- такі недоліки не перешкоджають можливості ідентифікувати особу, яка брала участь у здійсненні господарської операції,

- містять відомості про дату складання документа, назву підприємства, від імені якого складено документ, зміст та обсяг господарської операції тощо.

Крім того, в абз.І п.2.13, у п.5.5 та у п.п.6.7 і 6.8 слова «на яку покладено» замінено словами «яка забезпечує». Цей наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування.

За матеріалами «Дебет-Кредит»

Просмотров: 6Комментариев: 0

Недавние посты

Смотреть все

© 2006 - 2017   Uta Standart  All rights reserved

  • Facebook Социальной Иконка