• Татьяна Юрьевна

Не відображено в № 1ДФ премію за попередній квартал 👓

Питання: якщо працівнику у звітному місяці донараховано премію за попередній квартал, яку не було відображено у формі № 1ДФ, то як виправити помилку та подати уточнюючу форму № 1ДФ?

Відповідь: об’єктом оподаткування ПДФО є, зокрема, загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід. Нараховані доходи у звітному місяці оподатковуються у сукупності та за ставками, визначеними у ст.167 ПКУ (18 %), крім доходів, зокрема, спадщини, для яких нормами Кодексу передбачено інші ставки. Отже, суми донарахувань (преміальні виплати за попередні періоди (квартал)) відображаються у ф.№ 1ДФ у тому кварталі, в якому проводиться їх нарахування. Тобто у такому випадку уточнюючу ф.№ 1ДФ подавати не потрібно.

По материалам "Вісник. Офіційно про податки"


Просмотров: 0

© 2006 - 2017   Uta Standart  All rights reserved

  • Facebook Социальной Иконка