• Татьяна Юрьевна

Які види підприємницької діяльності вказуються у декларації платника ЄП–ФОП 👓

Питання: які види підприємницької діяльності вказуються у декларації платника ЄП–ФОП: зазначені у витягу з реєстру платників ЄП чи лише ті, які фактично здійснювалась у звітному періоді? Як здійснюється додавання рядків у полі 9 декларації при створенні її в Електронному кабінеті?

Відповідь: у полі 9 «Види підприємницької діяльності у звітному періоді» розд.І «Загальні показники підприємницької діяльності» ФОП зазначається код та назва виду економічної діяльності відповідно до КВЕД лише тих видів підприємницької діяльності, які фактично здійснювалися у звітному періоді платником єдиного податку.

При цьому при створенні в меню "Введення звітності" Електронного кабінету податкової декларації в електронному вигляді таблиця поля 9 такої декларації містить лише одну строку. За потреби кількість рядків може бути збільшено, шляхом додаванням нової строки у таблиці поля 9 податкової декларації, яке здійснюється натисненням правої кнопки миші при наведенні курсору на рядок поля 9. Повинна з’явитись панель інструментів редагування рядків таблиці.


Просмотров: 34Комментариев: 0

Недавние посты

Смотреть все

© 2006 - 2017   Uta Standart  All rights reserved

  • Facebook Социальной Иконка